درباره شهرزادبال

شما بیشتر به بهترین کشور روی کره زمین خوش آمدید. ایران، جواهری در تاج خاورمیانه ، ترکیبی از معماری باشکوه و مردم خونگرم و صمیمی. مردم اینجا مهربان هستند. این یک حقیقت گرایی است که هنگام سفر به این کشور و مهمان نوازی درخشان می شود و این افراد در آن مهارت دارند.

در فهرست میراث جهانی یونسکو چندین میراث فرهنگی ملموس و نامشهود در ایران گنجانده شده است که در میان آنها تخت جمشید و میدان نقش_جهان از مشهورترین آنها هستند. تخت جمشید که توسط داریوش اول در سال 518 قبل از میلاد تاسیس شد ، تخت جمشید پایتخت امپراتوری هخامنشی بود. این بنا در یک تراس بسیار نیمه مصنوعی و نیمه طبیعی ساخته شده است ، جایی که پادشاه پادشاهان یک مجموعه کاخ چشمگیر را با الهام از مدل های بین النهرین ایجاد کرد. میراث باشکوه دیگر ایران، میدان نقش جهان، دومین میدان بزرگ جهان است که توسط شاه عباس اول بزرگ در آغاز قرن هفدهم ساخته شده است و از هر طرف با بناهای باستانی و با یک سری بازی های دو طبقه با هم مرز است. ، این سایت به خاطر مسجد سلطنتی ، مسجد شیخ لطف الله ، رواق باشکوه قیصریه و کاخ تیموری قرن 15 شناخته شده است. هر یک گواهی تأثیرگذار بر سطح زندگی اجتماعی و فرهنگی در ایران در دوران صفویه است.

آژانس مسافرتی شهرزادبال با بیش از 10 سال تجربه در قلب شهر اصفهان طیف گسترده ای از اقامتگاه های بین المللی و داخلی را به شما ارائه می دهد تا شانس انتخاب بهترین تورهای ایران با بهترین پروازها و خدمات هتل را به شما ارائه دهند. ما یک هلدینگ خصوصی هستیم که کار اصلی آن پذیرایی از گردشگران خارجی با ملیت های مختلف است.

وظیفه ما به عنوان یک شرکت مسافرتی پیشرو و مجری تور ایرانی مراقبت از همه چیز در مورد مسافران بین المللی به ایران است. داشتن پیشینه اداره یک هتل 4 ستاره واقع در قلب اصفهان رابطه قاطعی با هتل های عالی رتبه ایرانی در سراسر کشور ایجاد کرده است. موفقیت ما مبتنی بر مراقبت از مشتری ، توسعه محصول نوآورانه ، سیاست های اصلی قیمت گذاری و علاقه به کاری است که انجام می دهیم.

اگر سفر هنگام غافلگیری بیشترین پاداش را داشته باشد ، ممکن است ایران با ارزش ترین مقصد کره زمین باشد.

تیم مدیریت و توسعه شهرزادبال

Lavafan-1.png

امیر مسعود لوافان

رئیس هیئت مدیره
Naghsh-1.png

شهره نقش

مدیر فنی و مدیر تورهای داخلی
hakim.png

سمیرا حکیم داودی

کارشناس فروش پروازهای بین المللی و داخلی

فرم درخواست همکاری

اگر دوست دارید با شهرزادبال کار کنید ، می توانید درخواست خود را از طریق این فرم ارسال کنید